Перейти к содержимому

Медицинские объявления

Як Спростувати Діагноз "судомний Синдром"?

В теме одно сообщение

#1 Son_

пациент

• Пользователи
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 09 Январь 2012 - 22:57

Добрий день!

У мене є одне питання, яке потрібно вирішити і не знаю вже у які двері стукати, то може Ви мені допоможете, підкажете, як діяти.
Суть така: три роки тому я працювала на 3-х роботах іще для себе вчилася і як результат - сон один раз на дві доби, а то і на 3 доби.
Такий режим тривав рік, а через рік почалися головні болі. Я звернулася до лікарів із головними болями. Це могла бути інфекція мозгу або рак...
Мені зробили ЕЕГ, томограму і ренген. На ЕЕГ були хвилі і готовність. Лікарка без розбору всю карточку обписала: "судомний синдром".
Ні я, ні дільничний лікар цього навіть не помітили, бо вона мені нічого навіть не виписала. Я домовилася про консультацію із професором і він порадив вийти заміж і змінити режим.
У мене ні одне, ні друге не вдалося зробити. Я тільки із однієї роботи звільнилася.
Зимою (через пів року. бо то було літом) я 2 раз спотикнулася протягом 3-х днів на рівному і розбила одну ту саму ногу.
Почала займатися йогою, бо шейні і поперекові хрящики, диски змістилися. Це не дивно, вся робота сидяча.
Цього року вирішила вивчитися на права і ... виплив судомний синдром.
Міська поліклініка направила на консіліум в обласну. За зміщення хрящиків і дисків вони не знають. У обласній всі були у відпустці, а хто виконував обов"язки - направив на відео-енциф. Я робила півгодинну і далі нічну. Лікар гарно описав, що нічого нема і три роки тому опису судомногго синдрому лікарка не зробила, і лікування не потребую.
Але... Всі бояться взяти на себе відповідальність. Дійшло до такого абсурду, що головний лікар обласної поліклініки сказав, що направлення не на нього і він не може відміняти чи спростовувати чи щось робити із цим діагнозом.
Тепер я маю написати заяву на начальника обласного управління охорони здоров"я із проханням назначити комісію для встановлення є у мене судомний синдром чи нема.
Я впевненна, що у мене нема судомного синдрому. Той стан, що був три роки тому - це перевтома ІІІ-ї або і 4-ї стадії.
Зараз маю режим сну, харчування, відпочинку, ... і якщо трохи відхиляюся - соливість, втома.
До того ж захоплююся прижками з мосту із мотузкою (джампінг).
Якби був судомний синдром і епілепсія - приступ стався би однозначно під час прижка.
Мене цікавить, як спростувати діагноз трьохрічної давності? Не просто довідка, що на даний момент нема і ремісія 3 роки, а спростування діагнозу саме того, що поклали три роки тому.
Які є нормативні документи з цього приводу?
Яка комісія та якого рівня може спростувати діагноз? Що для цього потрібно зробити?
Наперед дякую за відповідь.

#2 Kostoprav74

старожил форума

• Специалисты
  • 713 сообщений

Отправлено 20 Март 2012 - 01:04

Здравствуйте Son_ ! Этот форум является русскоязычным, поэтому общение проводится только по-русски. Не все пользователи понимают украинский язык. Хоть я и владею свободно украинским и прекрасно понял ваш пост, но не хочу чтобы это выглядело как частная переписка двух хохлов :) Другие пользователи также должны почерпнуть что-то для себя. Поэтому пишите по-русски, тим більше ви вивчали цю мову в школі.

Рейтинг@Mail.ru   Copyright © 2020 medicinform.ru